KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12498067
nr 1249 8067
Akvarell
Poser, signerad, Masthuggstorget, 27x64
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:19:29
150 kr